شوفاژکار در نمایشگاه مشهد

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع سرمایشی ، گرمایشی و تاسیسات ساختمان مشهد از بیست و سوم تا بیست و ششم خرداد ماه و با حضور برندهای مطرح فعال در حوزه ساختمان برگزار شد.

 

بیش از ده‌ها شرکت از سراسر کشور در این نمایشگاه گرد هم جمع شدند تا توانمندی‌ها ، پتانسیل‌ها ، کالاها و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

 

شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بین المللی تاسیسات مشهد در زمینه‌هایی نظیر هوشمندسازی ساختمان ، ابزارآلات ، تجهیزات و ماشین‌آلات ساختمانی ، آسانسورها و بالابرها ، پوشش‌های سقف و دیوار و قطعات پیش‌ساخته ، تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی ، شرکت‌های انبوه‌ساز، شیشه، آهن و فولاد، لوله و اتصالات، مخازن پلی‌اتیلن و صنعتی‌سازی و فناوری‌های نوین دستاورد‌های خود را به نمایش گذاشتند.

 

شرکت صنعتی شوفاژکار ، امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور در نمایشگاه صنعت تاسیسات مشهد علاوه بر به نمایشگاه گذاشتن محصولات جدید خود از جمله نسل جدید مشعل‌های گازسوز ، پنل هوشمند ، سیستم‌های گرمایشی ، پکیج‌های زمینی و دیواری و موتورخانه‌های یکپارچه ، پذیرای جمع کثیری از فعالان ، متخصصان ، مهندسین و علاقه‌مندان به حوزه ساختمان و تاسیسات ساختمانی بود .

 

صمیمانه از تمامی عزیزانی که در این نمایشگاه به غرفه شرکت صنعتی شوفاژکار تشریف آوردند تشکر و قدردانی می‌کنیم .

 

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 42401-021
  • فکس 45583710
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید